کلینیک مجازی

کلینیک مجازی یک خدمت جدید از وبسایت دکتر شادنوش است که فرآیند ویزیت مراجعین در آن به صورت مجازی و بدون نیاز به حضور فیزیکی در مطب می باشد. خدمات این کلینیک از طریق بستر اپلیکیشن اندرویدی به نام اسمارت دایت به مراجعین یا کاربران محترم عرضه می شود.

جهت استفاده از این روش، نرم افزار اسمارت دایت را دانلود و نصب بفرمایید. این نرم افزار  در همین صفحه جهت دانلود قرار داده شده است.

پس از آن شماره موبایل و در ادامه شرایط فیزیکی، داروهای مصرفی و بیماری های خود را (در صورت وجود) وارد کرده و پس از پرداخت هزینه دوره منتظر تماس ما باشید.

در طی تماس راهنمایی های لازم به کاربر صورت گرفته و به سوالات ایشان پاسخ داده می شود.

برنامه غذایی پس از تهیه بر روی نرم افزار قرار می گیرد و قابل استفاده برای کاربر خواهد بود.

مزایای کلینیک مجازی

مزایای استفاده از کلینیک مجازی عبارتند از:

  • صرفه جویی در زمان مراجعین
  • عدم نیاز به حضور در مطب
  • پشتیبانی آنلاین در طی دوره رژیم غذایی

تفاوت کلینیک مجازی دکترشادنوش با نرم افزارهای مرسوم رژیم غذایی در چیست؟

در نرم افزارهای مرسوم، تعدادی برنامه تغذیه پیش تهیه شده و بر اساس چند دسته بندی به صورت اتوماتیک توسط ربات های برنامه نویسی شده، به کاربران اختصاص پیدا می کند در حالیکه در برنامه اسمارت دایت رژیم غذایی برای هر شخص به صورت اختصاصی و بر اساس شرایط خاص فیزیکی، بیماری ها، حساسیت غذایی و سایر پارامترهای هر شخص و توسط متخصص تغذیه و رژیم درمانی ارائه می شود.

علاوه بر متخصص رژیم درمانی که در تهیه برنامه غذایی فعالیت می کند، یک کارشناس تغذیه جداگانه مسئولیت پشتیبانی از سوالات کاربران و پیگیری رژیم غذایی را بر عهده دارد.

درباره اسمارت دایت:

نرم افزار اسمارت دایت یک برنامه کاربردی جهت اخذ رژیم غذایی می باشد.

در این برنامه کاربر با افزودن اطلاعات کامل فیزیکی خود و انتخاب نوع رژیم غذایی، اطلاعات را برای سرور برنامه ارسال می کند. این اطلاعات توسط متخصص بررسی و رژیم غذایی مناسب با نیاز کاربر در اختیار ایشان قرار می گیرد.

حقوق معنوی کلیه رژیم های غذایی و اطلاعاتی که به عنوان دوره های آن در این اپلیکیشن در اختیار کاربران محترم گذاشته می شود، متعلق به این برنامه می باشد.

سایر نکات و قوانین استفاده از برنامه در زیر آمده است:

روش استفاده از برنامه

کاربران برنامه اسمارت دایت در زمان اولین استفاده از برنامه، شماره موبایل خود را وارد کرده و یک کد اعتبار سنجی برای ایشان پیامک می شود. در ادامه و با وارد کردن کد اعتبار سنجی وارد صفحات ارسال اطلاعات فیزیکی می شوند. از آنجا که رژیم های غذایی ارائه شده در این برنامه مطابق با شرایط فیزیکی افراد می باشد لازم است کلیه اطلاعات این برگه ها تکمیل گردد.

پس از وارد کردن اطلاعات فیزیکی، انتخاب نوع رژیم درخواستی، وارد کردن دارو های مصرفی، بیماری ها و حساسیت های غذایی، اطلاعات باید به سرور اسمارت دایت ارسال شود. بدین منظور کاربر به صفحه پرونده من راهنمایی می شود.

همزمان با ارسال اطلاعات کاربر به اسمارت دایت، هزینه دوره نیز به کاربر نمایش داده می شود. لازم است کاربر کیف پول نرم افزار را به میزان هزینه دوره شارژ نماید. پس از شارژ کیف پول و تهیه برنامه غذایی، رژیم غذایی کاربر آماده و قابل دریافت می باشد.

قوانین و شرایط استفاده از برنامه

استفاده از این برنامه برای عموم آزاد است.

زمان تهیه برنامه غذایی در این اپلیکیشن، 1 روز کاری پس از ارسال داده ها و شارژ کیف پول توسط کاربر می باشد. پس از طی این زمان رژیم کاربر آماده و قابل دریافت خواهد بود.

جهت استفاده از رژیم، کاربر باید با مراجعه به صفحه “پرونده من” نسبت به دریافت برنامه غذایی خود اقدام کند.

مدت زمان رژیم غذایی دو هفته پس از قرارگیری آن در برنامه می باشد. پس از تهیه برنامه غذایی کارشناس پشتیبان با کاربر تماس گرفته و توضیحاتی در خصوص نحوه استفاده از برنامه به ایشان ارائه می دهد.

پس از پایان یک دوره و در صورت رضایت، کاربر می تواند دوره جدیدی را درخواست نماید.

دانلود اپلیکیشن

جهت دانلود اپلیکیشن روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود اپلیکیشن