بهترین روش لاغری برای خانم های کارمند

بهترین روش لاغری برای خانم های کارمند

بهترین روش لاغری برای خانم های کارمند

بهترین روش لاغری برای خانم های کارمند : خانم های کارمند به دلیل مشغله های کاری خود ، از زمان کافی برخوردار نیستند و به همین دلیل لاغر شدن و کاهش وزن برای آن ها نسبت به افرادی که شاغل نیستند ، دشوار تر خواهد بود. چنانچه شما هم از افرادی هستید که علی رغم شاغل بودن قصد کاهش وزن یا لاغر شدن را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

بدیهی است که با وجود داشتن مشغله های زیاد و پر بودن وقت و زمان ، تبعیت از یک رژیم غذایی به خصوص کار سختیست! اما نگران نباشید ما در این مقاله نکاتی را به شما گوشزد می کنیم تا با رعایت آن ها به اندام ایده آل خود برسید.

به جای هله هوله ها از میوه های تازه استفاده کنید.

یکی از موثر ترین روش ها برای رفع گرسنگی بدون مصرف کالری ، استفاده از مواد جایگزین که حاوی کالری کمتری هستند ، می باشد. بدین منظور توصیه می شود به عنوان میان وعده خود از میوه های تازه که سبک ، خوشمزه و شیرین هستند مصرف نمایید. شما می توانید همراه خود سیب یا پرتقال داشته باشید و هر بار که احساس گرسنگی کردید از آن ها استفاده نمایید.

همچنین پیشنهاد می شود که چند قطعه از میوه های گرمسیری را قطعه قطعه کرده و با استفاده از آن ها سالاد درست کنید یا استفاده از مواد مغذی خود را افزایش دهید. علاوه بر سیب و پرتقال می توانید از موز ، گریپ فروت ، گلابی و طالبی نیز استفاده نمایید ، چرا که این میوه ها رژیم های لاغری و حتی چاقی خوبی هستند که حاوی ویتامین C و فیبر بوده و از کالری کمتری برخوردار می باشند.

ساندویچ درست کنید

برای افراد پرمشغله و کارمند که وقت خوردن یک وعده غذایی کامل را ندارند ، استفاده از ساندویچ گزینه مناسبی می باشد. بهتر است ساندویچ خود را از قبل و در خانه تهیه کنید از مواد تازه و کم کالری همچون کاهو ، گوجه فرنگی ، خیار و پیاز سفید استفاده نمایید.

استفاده از ماهی تن ، تخم مرغ آب پز یا سینه مرغ نیز می تواند گزینه مناسبی برای یک ساندویچ کم کالری و سیرکننده باشد. اما توجه داشته باشید که برای کاهش میزان کالری ساندویچ خود ، مصرف نمک ، مایونز و ادویه های چاق کننده را به حداقل برسانید.

بهترین روش لاغری برای خانم های کارمندهیدراته بمانید

یکی از ساده ترین روش هایی که به متناسب بودن وزن شما کمک می کند ، نوشیدن مقدار زیادی آب است. در واقع حدود 60 درصد وزن بدن متشکل از آب است. اما بخشی از این آب از طریق عرق کردن از دست می دهید که این میزان باید جایگزین شود. نوشیدن آب به فزایش سوخت و ساز بدن کمک خواهد کرد و موجب سم زدایی از روده ها می شود. علاوه بر این مصرف آب موجب می شود تا فرد احساس سیری کند و در نتیجه پرخوری نمی کند. بنابراین توصیه ما به افرادی که قصد خوش اندام شدن خود را دارند این است که روزانه حداقل 2 لیتر آب بنوشید.

با صندلی، تمرینات ورزشی انجام دهید

افرادی که از وقت کافی برای ورزش کردن و به باشگاه رفتن برخوردار نیستند، می توانند بدون ترک میزشان ورزش کنند. در واقع شما می توانید چند مرتبه در روز تمرینات صندلی انجام دهید. برای یادگیری تمرینات صندلی می توانید در گوگل جستجو نمایید. این تمرینات علاوه بر اینکه به تناسب اندام شما کمک می کند، به تسکین درد گردن و پشت هم کمک کرده و فشار روی مفاصل را کم می کند.

از نوشیدنی های ناسالم پرهیز کنید.

استفاده از نوشیدنی های ناسالم همچون نوشابه های ورزشی یا گاز دارد ، آب طعم دار و کلیه نوشیدنی هایی که کالری زیادی دارند ممنوع  می باشد. بهتر است برای رفع عطش خود تنها از آب ساده استفاده نمایید. در صورتی که تمایل به مصرف قهوه دارید با مقدار بسیار کمی شکر آن را شیرین کنید. همچنین مصرف قهوه صنعتی را کاهش دهید.

تنقلات سالم را در دسترس قرار دهید

برای تنقلات و میان وعده های طول روز ، در کشوی میز کار خود میوه های خشک و انواع آجیل داشته باشید که علاوه بر سالم بودن کم کالری هم هستند و میزان قند خون شما را ثابت نگه می دارند.