متخصص تغذیه در تهران

متخصص تغذیه در تهران

داشتن تن سالم و تناسب اندام خواسته بسیاری از افراد جامعه می باشد، به همین علت توصیه می شود با یک متخصص تغذیه در تهران یا سایر شهرها صحبت کرده و برنامه غذایی مناسبی را دریافت کنید.

درباره اهمیت رژیم غذایی در مقالات قبل به طور کامل توضیحاتی را مطرح نموده ایم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن ها مراجعه کنید.

یک متخصص تغذیه یا مشاوره تغذیه علم و دانش کافی درباره مواد غذایی و اهمیت آن ها را دارد و می تواند با توجه به شرایط جسمی و روحی فرد بهترین برنامه غذایی را برای او تنظیم کند.

اما امروزه به دلیل افزایش مشغله های زندگی افراد زمان کافی برای مراجعه به متخصص تغذیه در تهران را ندارند به همین علت می توانند با مراجعه به وب سایت و فرم تکمیل فرم رژیم اینترنتی دریافت نمایند.

در رژیم اینترنتی به این نکته دقت داشته باشید که تمامی مشکلات جسمی و روحی ، وزن و قد و غیره را به اطلاع پزشک خود برسانید.

 

متخصص تغذیه در تهران

 

وظایف بهترین متخصص تغذیه در تهران چیست؟

  1. یک متخصص تغذیه خوب باید توضیحات جامعی درباره تغذیه و رژیم درمانی به فرد بدهد.
  2. نیازهای بیمار را شناسایی کرده و درباره آن ها با بیمار صحیت کند.
  3. برای بیمار بهترین و متنوع ترین برنامه غذایی را تهیه کند.
  4. روند پیگیری و تاثیر پذیری آن را در بیمار بررسی کند.
  5. با بیمار صحبت کرده و انگیزه او را برای پیروی از رژیم غذایی افزایش دهد.
  6. مشکلات و حساسیت های غذایی بیمار را شناسایی کند و جایگزین مناسبی برای آن ها در نظر بگیرد.

مشاوره تغذیه در منزل

دکتر مهدی شادنوش بهترین متخصص تغذیه در تهران ، برای بیمارانی که نمی توانند به صورت حضوری به مطب مراجعه کنند و از خدمات رژیم اینترنتی استفاده کنند، می توانند از خدمات مشاوره تغذیه در منزل یا ویزیت تغذیه در منزل استفاده کنند.

فرد پس از اینکه در خواست مشاوره تغذیه در منزل داد ، متخصص تغذیه به منزل او رفته و وضعیت جسمی و روحی بیمار را بررسی می کند و با توجه به شرایط او بهترین برنامه را برای بهبود وضعیت او تجویز می نماید.

کاهش وزن تضمینی

افرادی که قصد دریافت رژیم لاغری را دارند بهتر است بدانند که دکتر مهدی شادنوش به صورت تضمینی اقدام به تهیه برنامه رژیم لاغری می نماید.

البته باید بگوییم که افراد باید در طول درمان طبق برنامه تهیه شده عمل کنند و دوره تثبیت را سپری کنند تا دیگر دچار افزایش وزن نشوند.

 

دکتر مهدی شادنوش

متخصص تغذیه بالینی و رژیم درمانی

درباره نویسنده

دکتر مهدی شادنوش
متخصص تغذیه بالینی و رژیم درمانی - رژیم درمانی - رژیم اینترنتی - کاهش وزن تضمینی - مشاوره تغذیه در منزل - ویزیت تغذیه در منزل - درمان سوء تغذیه - رژیم لاغری - رژیم چاقی

پاسخ